Najbliższe szkolenie:
Podstawy Łucznictwa Sportowego
Przysucha (mazowieckie)
10-11 marca 2018
Formularz rejestracyjny

Chcesz wiedzieć jak poprawnie strzelać z łuku? Jak ustawić łuk? Może chciałbyś wiedzieć jak uczyć zawodników prawidłowego strzelania? Zgłoś się już dziś na jedno z naszych szkoleń:

Szkolenia dla zawodników i trenerów:

Podstawy Łucznictwa Sportowego

Na szkolenie składają się dwa dni z łukami, strzałami i wszystkim co z nimi związane. W czasie szkolenia każdy będzie miał możliwość spróbować swoich sił w sportowym łucznictwie każdego typu. Zajęcia teoretyczne będą przeplatały się z zajęciami praktycznymi i strzelaniem z łuku.

Warsztaty strzelania z łuku

Zajęcia dedykowane pod każdą istniejącą sportową odmianę łucznictwa. Analiza techniki strzelania, ustawienia sprzętu. Wdrażanie nowych technik, metodyka trenowania, wspólne planowanie treningu. Możliwość organizacji zajęć indywidualnych jak i grupowych.

Tuning sprzętu łuczniczego

Korzystając z najlepszych narzędzi oferujemy optymalizację ustawień sprzętu łuczniczego. Przygotowanie łuku i strzał do zawodów sportowych.

Psychologia sportu w łucznictwie

Pomagamy rozwijać swój talent! Jeśli nie chcesz aby podświadomość zabijała Twoje wyniki sportowe, koniecznie skorzystaj z naszych warsztatów.

Żywienie i regeneracja w sporcie

W sporcie nawet tym amatorskim bardzo ważną rolę odgrywa to w jaki sposób odżywiamy nasz organizm oraz jak pozwalamy mu się regenerować.

Szkolenia dla organizatorów i sędziów:

Praktyczny kurs sędziowania

Dwudniowy kurs składający się z części teoretycznej i praktycznych warsztatów sędziowskich. Nie będziemy Cię uczyć wyłącznie regulaminów, u nas nauczysz się przede wszystkim dobrych praktyk sędziowskich. Przy współpracy z Okręgowymi Związkami Łuczniczymi istnieje możliwość zakończenia kursu egzaminem na sędziego klasy III Polskiego Związku Łuczniczego.

Kurs organizacji eventów łuczniczych

Masz w planach organizację zawodów łuczniczych lub innego eventu, na którym chcesz pokazać łucznictwo? Przekażemy Ci naszą praktyczną wiedzę z tego zakresu. Mamy za sobą setki realizacji w całej Polsce w tym pracę przy największych przedsięwzięciach jak Pucharu Świata czy Igrzyska.

Prowadzenie klubu łuczniczego

Zbierz lokalnych łuczników i załóżcie własny klub łuczniczy. My pomożemy Wam wystartować, przekażemy dobre praktyki prowadzenia klubu sportowego. Przedstawimy możliwości pozyskania funduszy na start działalności oraz rozwój.

Powstaliśmy aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami w zakresie sportu łuczniczego.

Chcesz wiedzieć jak poprawnie strzelać z łuku? Jak ustawić łuk? Może chciałbyś wiedzieć jak uczyć zawodników prawidłowego strzelania? Zgłoś się już dziś na jedno z naszych szkoleń:

 • Podstawy Łucznictwa Sportowego (2 dni)
 • Łucznictwo klasyczne
 • Łucznictwo bloczkowe
 • Łucznictwo barebow
 • Nowoczesne formy treningu specjalistycznego oraz trening ogólny w łucznictwie.
 • Warsztaty ustawiania sprzętu
 • Warsztaty poprawnej techniki łuczniczej od 1 do 10
 • Psychologia sportu dla zawodników, trenerów, rodziców
 • Żywienie i regeneracja w sporcie

Planujesz organizację zawodów łuczniczych? Może jesteś sędzią, który chciałby się dowiedzieć jak zachowywać się podczas zawodów? Zamierzasz otworzyć klub łuczniczy? Poniższe szkolenia są dla Ciebie:

 • Kurs dla sędziów z warsztatami
 • Kurs organizacji zawodów łuczniczych od A do Z
 • Prowadzenie klubu sportowego

Poczekaj na organizowane przez nas kursy lub zaproś nas do siebie.

Napisz do nas już dziś!